Wczoraj przed południem zrobiłam sobie dobrze... mmmmm, bajera, męża się o to już od jakiegoś czasu doprosić nie mogłam, zawsze wynajdywał jakieś trudności i coś mu nie pasowało. No to wzięłam sprawy w swoje łapki, bo już znieść nie mogłam tego jak nasze łóżko pierońsko skrzypi. Normalnie przewrócić się z boku na bok to zaczynała być kultura i sztuka, żeby to po cichu zrobić. Wzięłam więc olej wazelinowy i nakapałam po kropelce na połączęnia tych ustrojstw odpowiedzialnych za otwieranie klapy i ... Odlot w ciapki! Parę razy góra - dół i zaległa cisza... Przestało skrzypieć!!! Dzindzioł był zafascynowany, a ja byłam ciekawa czy mój mąż zauważy różnicę. Niestety nie dane mi było się o tym przekonać, bo Paskuda mnie sypnęła.
- Łóśko nie sksypi - oświadczyła tatusiowi a tatuś niestety zrozumiał i poszedł obadać.
Dowiedziałam się przy okazji, że jemu to nie wypadało robić w taki sposób, tylko bardziej "fachowo" i że pewnie to niedługo znów zacznie skrzypieć. No to co z tego, że znowu zacznie, teraz nie skrzypi, a za dwa miesiące mogę się zacząć wkurzać na nowo.
Podobnie było z wtyczką od lampek do choinki. Rok temu urwał się jeden z drucików... Prowizorycznie wzięłam trochę nacięłam, skręciłam i zalepiłam plastrem i taśmą klejącą. Trzymało się i działało... W tym roku w pewnym momencie się znów rozlazło.. no i na mnie trafiło... Moje szczęście stwierdził, ze tego nie zrobi, bo jako elektronikowi nie wypada mu robić takiej prowizorki, on by musiał nową wtyczkę kupić... itp... a ja to co innego, grunt, że działa.

Pewne pocieszenie.. dziś się przekonałam, że jednak gorsze egzemplarze istenieja, ale to nie apropos wtyczek i sprężyn ;-)

Komentarze:

Mephisto | 06 Sty 2005, 22:03:47

Gorsze egzemplarze ?? A to ciekawe było ;)))

koraga | 06 Sty 2005, 22:05:16

Ale numer, wpis 100% na czasie :). Moje szczęscie dzięki niemu przypomniało sobie o naoliwieniu drzwi do łaznieki. Nie wiem czy fachowo, ale może nie będzie skrzypiało. :D
Dzięki Ikuś :D

Ika | 06 Sty 2005, 22:06:15

Zawsze do usług... ;-)

kajaman | 07 Sty 2005, 14:17:38

no tak... faceci! Apeluje: nie pozwólcie żeby Wasze kobiety same musiały robić sobie dobrze!
A do męża: byś się wstydził! ;)

DeeJay1 | 07 Sty 2005, 16:38:49

Hmm, przecież ogólnie wiadomo, że prowizorka zawsze najlepiej działa :) Wystarczy spojrzeć na PLD :P

Ika | 07 Sty 2005, 20:05:43

Kajaman: Dobrze gadasz! Masz u mnie piwko ;-)

Bwfg | 19 Lip 2011, 23:03:55

,E

Dodaj komentarz:

Komentarze, jeśli będą obraźliwe i nie na temat lub autorka uzna to z jakichś powodów za stosowne, będą usuwane. Proszę także innych użytkowników o niekarmienie troli, jakbym nie zdążyła zawczasu na ich wypociny zareagować ;-)

[Ika]

Sznurki

Reklama